• PROFESJONALIZM.

  • WIEDZA.

  • ROZWAGA.

  • PARTNERSTWO.

  • OCHRONA.

O mnie

Kamil Psuty
radca prawny

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Odbył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu, po ukończeniu której złożył egzamin radcowski z wynikiem pozytywnym. Posiada certyfikat księgowego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
 
Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych toruńskich kancelariach radców prawnych, w których obsługiwał osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze, w tym spółki prawa handlowego. Ponadto w okresie studenckim aktywnie uczestniczył w działalności Uniwersyteckiej Poradni Prawnej, zajmującej się bezpłatnym udzielaniem pomocy prawnej osobom fizycznym, oraz „Kliniki 42”, zajmującej się bezpłatnym udzielaniem pomocy prawnej osobom skazanym.

Specjalizuje się w doradztwie prawnym z zakresu prawa cywilnego (prawo zobowiązań, prawo rzeczowe, prawo spadkowe, prawo rodzinne), prawa gospodarczego (prawo handlowe), prawa pracy i prawa administracyjnego. W obszarze jego zainteresowań znajdują się również sprawy z zakresu czynów nieuczciwej konkurencji, prawa transportowego oraz prawa ubezpieczeniowego.

Ponadto w ramach wykonywanej praktyki reprezentuje swoich Klientów w postępowaniach przed organami administracji publicznej oraz w postępowaniach przed sądami administracyjnymi i sądami powszechnymi wszystkich instancji. Z sukcesem dla swoich Klientów uczestniczy w negocjowaniu, opiniowaniu i przygotowywaniu kontraktów handlowych. Nieustannie podnosi swoje kompetencje poprzez udział w licznych szkoleniach zawodowych.

Włada językiem angielskim.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.